Perşembe , 20 Haziran 2019

about

Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olduktan sonra birçok firmada Yazılım ve Veritabanı Mühendisi olarak çalıştım. Hala Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Doğan Online’da Veritabanı Yöneticisi olarak çalışıyorum. Ayrıca 2012 yılında ilk kitabım olan SQL Server 2012 Programlama ve Yönetim kitabını yazdım. SQL Server tarafında uzun zamandır İş Zekası araçlarını da uzun zamandır kullanıyorum.  2013 yılında ise SQL Server Integration Service ile Veri ambarı Uygulamaları kitabım yayınladı. Uzun zamandır SQL Server alanında çalışmakla beraber aynı zamanda SQL Server ve İş Zekası ile ilgili hem bireysel hem de kurumsal eğitimler veriyorum.

Küresel olarak faaliyet gösteren SQL PASS topluluğunun Türkiye şubesi olan SQL Server Öncüleri ile beraber Bt Kulübü adıyla kurduğumuz toplulukta uzun zamandır yazıyorum. Yazgelistir.com’da SQL Server ve İş Zekası konularında moderatörlük yapıyorum.

SQL Server alanında yapmış olduğum çalışmalardan dolayı 2016 yılında SQL Server alanında MVP oldum.

Bana blogum üzerinden veya ismailadar@hotmail.com mail adresinden erişebileceğiniz gibi sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

Linkedin Linkedin Linkedin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>